Strona internetowa Strona internetowa
  • O nas

Miya Home to zespół specjalistów zapewniający wyjątkowe emocje i najlepszą jakość tkanin twojej pościeli. 

W Miya Home kochamy to co robimy i uwielbiamy dbać o jakość snu naszych klientów. To dzięki obecności oryginalnych i jakościowych modeli pościeli wygląd sypialni zyskuje wyjątkowy klimat i niepowtarzalne uczucia podczas snu.
Jesteśmy przekonani, że gama wyselekcjonowanych i oferowanych przez nas pościeli, ułatwi Ci nie tylko odnalezienie przepięknych, eleganckich i praktycznych elementów pościeli, ale też umożliwi czerpanie przyjemności z ich użytkowania.
 
Zadowolenie naszych Klientów najbardziej motywuje do działania i ciągłego rozwoju, dlatego MIYA HOME pracuje nad doskonaleniem oferty produktowej oraz podnoszeniem poziomu obsługi klienta.

Dbamy, aby w naszej ofercie znalazły się nie tylko przedmioty, które uważamy za piękne i eleganckie, ale również funkcjonalne, praktyczne, innowacyjne, a także trwale i solidnie wykonane. Staramy się, aby nasi Klienci mieli dostęp do produktów najlepszej jakości, sprawdzonych i cenionych marek z dobrą obsługą gwarancyjną, dlatego podejmujemy współpracę tylko z doświadczonymi i wiarygodnymi producentami, markami oraz dystrybutorami.

Dbamy również o jakość prezentacji produktów, w szczególności czytelność i jasność opisów, a także ich kompletność i zgodność z danymi producenta. Staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni podczas przeglądania naszych produktów, a jednocześnie układ całego artykułu w jak największym stopniu odzwierciedla rzeczywisty wizerunek i odbiór prezentowanych modeli.
 
Przyjazna atmosfera zakupów i dobry kontakt z klientem są dla nas niezwykle ważne. Naszym priorytetem jest stały kontakt z Klientem przez cały proces realizacji zamówienia, a także bezpośredni kontakt telefoniczny.
Standard bezpośredniego kontaktu i możliwość ustalenia własnych warunków realizacji gwarantuje, że robiąc u nas zakupy, otrzymasz produkt najwyższej jakości, dopasowany do Twoich potrzeb, Towar zostanie dostarczony jak najszybciej, a cena, którą zapłacisz, będzie zgodna z wartością produktu.